Monotub DD

Zalety Monotub DD ·Całkowicie odporny na wodę, dzięki czemu może być używany niezależnie od warunków atmosferycznych. ·Może być składowany na wolnym powietrzu bez pogorszenia jakości. ·Jednorazowe wylewanie betonu obniża koszt i wspomaga szybki postęp prac budowlanych ·łatwy w montażu i demontażu, nie wymaga czyszczenia i stosowania środków antyadhezyjnych. ·Odpowiednia technologia uniemożliwia rozwarstwienie papieru po wylaniu betonu rozformowany w późniejszym terminie umożliwia korzystne warunki dojrzewania betonu i stanowi ochronę powierzchni przed uszkodzeniami.

monotub-dd-spiralne-gladkie-tabela-rozmiary

 

Monotub DD jest wykonany z wodoodpornego, impregnowanego i laminowanego kartonu spojonego pod wysokim ciśnieniem.

monotub-dd-spiralne-gladkie-tabela-rozmiary222

 

Monotub DD występuje w 3 wersjach : ·spiralnej do kolumn pełnych·gładkiej do betonu licowego, nie wymagającego dalszej obróbki wykończeniowej typo speed, również szalunek gładki wyposażony w linę rozrywczą, ułatwiająca szybkie usunięcie szalunku.

Deskowania Monotub DD są dostarczane w 17 średnicach od 130 mm do 1200 mm  o długościach od 2,5 m – 6,0m z możliwością łączeni na większe wymiary. Istnieje również możliwość zamówienia według specyfikacji zamawiającego.

monotub-dd-spiralne-gladkie-tabela-rozmiary-tabela-rozmiarow